Apie mus

„Švaros invazija“ – aukščiausios kokybės vidaus valymo bei teritorijų priežiūros paslaugas teikianti įmonė, subūrusi didelę profesionalų komandą.

„Švaros invazija“ naudoja sertifikuotas cheminių junginių priemones, atitinkančias aukščiausios kokybės, saugumo sveikatai ir gamtai standartus, įrangą ir techniką, kuri užtikrina ne tik greitus ir operatyvius darbo procesus, tačiau garantuoja komandos mobilumą bei nepriekaištingą rezultatą.

Mums svarbu, kad darbai būtų atlikti laiku ir tinkamai, todėl mūsų darbe svarbu ne tik švara, bet ir profesionalus bei malonus aptarnavimas. Tam skiriame ypatingą dėmesį, todėl darbuotojams reguliariai organizuojame mokymus ir kvalifikacijos kėlimo seminarus.

Siekdami maksimaliai gero mūsų teikiamų paslaugų rezultato, nuolatos vykdome kokybes kontrolę, o saugodami klientų privatumą ir saugumą, užtikriname jų konfidencialumą.

Misija

Teikti profesionalias patalpų valymo ir aplinkos tvarkymo paslaugas verslui bei gyventojams visoje Lietuvoje.

Vizija

Tapti lyderiaujančia švaros įmone Lietuvoje, teikiančia plataus profilio valymo paslaugas privačiam ir viešajam sektoriui.

Tikslai

Norėdami pasiekti savo viziją, keliame sau tikslus, tarp kurių daug dėmesio skiriama nuolatiniam paslaugų tobulinimui. Esame lankstūs ir atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius. Stengdamiesi pasiūlyti kuo platesnį paslaugų spektrą naudojame itin modernią įrangą bei technologijas.