Teritorijos tvarkymas

Teritorijos tvarkymas
Teritorijos tvarkymas
Tvarkinga kiemo teritorija - tvarkingi gyventojai. Švaros Invazijos komanda pasirūpina, kad visais sezonais Jūsų kiemas būtų ne tik tvarkingas, bet ir saugus!
Švaros Invazijos komanda periodiškai atlika Jūsų kiemo teritorijos priežiūrą visais metų sezonais. Vasaros sezono metu pasirūpiname, kad Jūsų veja būtų gražiausia rajone, žolėje ir krūmuose negulėtų nei viena šiukšlė, rudenį sutvarkome visus lapus, o žiemos sezono metu rūpinames ne tik pavyzdinga kiemo tvarka, bet ir Jūsų saugumu - vykdami ryte į darbą jau randate pabarstytus ir atkastus pėščiųjų takelius!
Kaip mes prižiūrime kiemo teritoriją?
Mūsų komandos nariai nuolat rūpinasi, kad kiemo teritorija būtų švari, tvarkinga ir maloni gyventojų akiai. Tam mes naudojame tik aukštos kokybės įrangą ir priemones.
Reguliariai šluojame takus, pjauname žolę, genime lapus ir atliekame kitus sezoninius darbus, kad aplinka visada atrodytų prižiūrėta ir kvėpuotų gaiva.
Atkreipiame ypatingą dėmesį į vaikų žaidimo aikštelių bei poilsio zonų švarą ir saugumą, reguliariai tikrindami įrangos būklę ir šalindami pavojus.
Prižiūrime ir palaikome aukštą augalų, krūmų bei medžių priežiūros lygį, kad mūsų teritorijos želdiniai būtų sveiki ir estetiškai gražūs.
Esant poreikiui, organizuojame sniego valymą bei barstome takus druskos ir smėlio mišiniu žiemos metu, užtikrindami saugų judėjimą po teritoriją.
Taip pat įdiegiame ir priežiūrime laistymo sistemas, kurios padeda išlaikyti optimalią drėgmę augmenijai ir želdiniams, net karščiausiomis vasaros dienomis.
Užpildykite užsakymo formą internetu
Sutaupykite laiko ir užsisakykite paslaugas
Įvyko klaida

Skaičiuotuvas
Apskaičiuokite kainą

Pasirinkite arba įveskite langų kiekį:

Įvyko klaida