Postatybinis valymas

Postatybinis valymas
Paslaugos aprašymas
Postatybinis valymas yra ypatingas procesas, reikalaujantis daug žinių, patirties ir kiekvienam objektui pritaikytos specialios įrangos. Švaros Invazijos komanda naudodama būtent Jūsų patalpoms pritaikytas priemones bei įrangą atlieka giluminį - postatybinį visų patalpų ir paviršių valymą, pašalindama pavojingas statybines nuosėdas, dulkes, nešvarumus bei galimus alergenus.
Postatybinis valymas yra vienas pagrindinių kriterijų, užtikrinantis saugią sveikatai, švarią bei gyvenimui paruoštą aplinką. Statybų metu paliekamos dulkės ir nuosėdos yra ypatingo kietumo ir kibumo, todėl paprastai būdais - vandeniu ir grindų plovimo šluoste, jos negali būti tinkamai pašalinamos. Dažniausiai paprastas valymas tik sulipina postatybines nuosėdas ir jos tampa dar labiau teplios ir pavojingos Jūsų kvėpavimo takams. Švaros Invazijos komanda pasitelkdama specialius giluminio plovimo vandens siurblius ir Jūsų patalpoms pritaikytas chemines priemones pašalina visą purvą, postatybines dulkes ir nuosėdas. Atlikdami postatybinį valymą - pasirūpiname ir Jūsų langų švara, pašalindami ant langų nusėdusį purvą ir dulkes!
Kaip mes atliekame postatybinį valymą?
Po statybos ar remonto darbų mūsų profesionali valymo komanda atlieka išsamų teritorijos tvarkymą, nuo smulkiausių statybinių dulkių iki didelių atliekų šalinimo.
Mes naudojame specializuotą įrangą, tokią kaip pramoniniai siurbliai ir dulkių siurbliai, skirtus efektyviai surinkti statybines dulkes ir nešvarumus iš visų paviršių.
Atidžiai valome visus paviršius, įskaitant langus, grindis ir sienas, naudojant atitinkamas priemones, kurios saugios naujoms medžiagoms ir dangoms.
Siekiame pašalinti bet kokius statybinės veiklos pėdsakus, tokius kaip dažų lašai ar hermetikų likučiai, ir atkurti erdves naujų gyventojų atėjimui.
Taip pat tvarkome ir išorines erdves, šaliname statybines atliekas ir likusius statybų materijalus, kad teritorija būtų ne tik švari, bet ir saugi.
Galiausiai, atliekame detalų baigiamąjį patikrinimą, užtikrindami, kad visos erdvės būtų kruopščiai išvalytos ir paruoštos naudojimui.
Kodėl verta rinktis mus?
Mes esame jūsų švaros garantija!

Mūsų komanda susideda iš aukščiausios klasės specialistų, kurie nuoširdžiai rūpinasi kiekvienu klientu. Mes suprantame, koks svarbus patogumas ir švara jūsų erdvėse. Taikome naujausias valymo technologijas ir aukštos kokybės priemones, garantuodami, kad kiekviena erdvė bus blizgučiais švari po mūsų apsilankymo.

Skaičiuotuvas
Sužinokite paslaugos kainą

Pasirinkite arba įveskite langų kiekį:

Mūsų teikiamos paslaugos
Visos mūsų teikiamos paslaugos
Raskite atsakymą
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek kainuoja jūsų paslaugos?

Kaina priklauso nuo kelių veiksnių: paslaugos tipo, objekto ploto, naudojamų medžiagų ir technikos. Pavyzdžiui, biurų valymo kaina gali skirtis nuo daugiabučių laiptinių priežiūros dėl skirtingų darbo apimčių ir poreikių. Mūsų svetainėje rasite interaktyvų kainos skaičiuotuvą, kuris suteiks jums preliminarią kainą pagal jūsų įvestus duomenis.

Ar teikiate paslaugas ir savaitgaliais?

Taip, mūsų komanda dirba ir savaitgaliais, užtikrindami, kad mūsų klientų patalpos būtų švarios ir tvarkingos bet kuriuo jiems patogiu laiku. Norėdami užsakyti paslaugas savaitgalį, prašome kreiptis iš anksto.

Kokie chemikalai naudojami valant langus ar kitas sritis?

Mes naudojame tik patikrintus ir sertifikuotus valymo produktus, kurie yra saugūs tiek žmonėms, tiek aplinkai. Mūsų panaudojami langų valymo skystis yra ne tik efektyvus, bet ir nekenksmingas Jūsų namų aplinkai.

Kiek laiko trunka paslaugų teikimas?

Paslaugų trukmė priklauso nuo pasirinktos paslaugos ir objekto dydžio. Paprastai standartinis biuro valymas gali užtrukti nuo 2 iki 4 valandų, tačiau sudėtingesni projektai ar didesnės erdvės reikalauja daugiau laiko. Norėdami gauti tikslesnę informaciją, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Kaip dažnai reikėtų atlikti kiemo teritorijos priežiūrą?

Kiemo teritorijos priežiūros dažnumas priklauso nuo keleto veiksnių, įskaitant teritorijos naudojimo intensyvumą ir sezoniškumą. Paprastai rekomenduojame atlikti priežiūrą kas savaitę arba dvi, kad išlaikytumėte švarą ir tvarką. Mes galime pasiūlyti individualius priežiūros planus, atitinkančius jūsų specifinius poreikius.

Kokie mokėjimo būdai priimami?

Mūsų įmonė priima įvairius mokėjimo būdus: grynaisiais, bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste ar kreditinėmis kortelėmis. Mes siekiame, kad atsiskaitymas už mūsų teikiamas paslaugas būtų kuo patogesnis mūsų klientams.

Profesionalumas
Įsipareigojimas kiekvienam klientui

Mūsų įmonė didžiuojasi ne tik aukštos kokybės paslaugomis, bet ir nepriekaištingu profesionalumu. Mūsų komanda nuolat mokosi ir tobulėja, siekdama užtikrinti pačią geriausią paslaugą kiekvienam klientui. Nuolatinis dėmesys detalėms ir klientų poreikiams užtikrina, kad jūsų erdvės bus švarios ir tvarkingos.

Vertybės
Visų pirma - sąžiningumas ir skaidrumas

Sąžiningumas, atsidavimas ir skaidrumas – tai vertybės, kurias laikome savo darbo pagrindu. Mes dirbame ne tik siekdami užtikrinti švarą, bet ir kurdami pasitikėjimu grįstus santykius su visais mūsų klientais. Šie principai leidžia mums užmegzti ilgalaikius ir produktyvius santykius.

Šiuolaikiškumas
Priešakyje su naujausiomis technologijomis

Mūsų įmonė didžiuojasi ne tik aukštos kokybės paslaugomis, bet ir nepriekaištingu profesionalumu. Mūsų komanda nuolat mokosi ir tobulėja, siekdama užtikrinti pačią geriausią paslaugą kiekvienam klientui. Nuolatinis dėmesys detalėms ir klientų poreikiams užtikrina, kad jūsų erdvės bus švarios ir tvarkingos.

Sekite mūsų naujienas
Naujienos ir straipsniai
Užpildykite užsakymo formą internetu
Sutaupykite laiko ir užsisakykite paslaugas
Įvyko klaida

Užduokite klausimą
Parašykite mums žinutę
+370
+370
+370
Įvyko klaida