Pasiūlymai verslui

Išskirtinės sąlygos mūsų Verslo Partneriams
Mes, „Švaros Invazija“, ne tik vertiname profesionalumą bei kokybę, bet ir ypač didžiuojamės ilgalaikiais ryšiais su mūsų klientais. Suprantame, kad kiekvienas verslas yra unikalus, ir norime, kad mūsų paslaugos atitiktų Jūsų specifinius poreikius bei lūkesčius.

Individualus paslaugų paketas
Mūsų komanda atidžiai išanalizuos Jūsų verslo specifikacijas ir poreikius, siekdama sukurti asmeniškai Jums pritaikytą paslaugų paketą. Tai reiškia, kad gausite tik tuos sprendimus, kurie bus efektyviausi būtent Jūsų veiklos sektoriuje.

Lanksti kainodara
Supratimas ir lankstumas yra mūsų bendradarbiavimo kertiniai akmenys. Todėl mes siūlome individualiai derinamą kainodarą, atsižvelgdamą į Jūsų paslaugų paketo ar atskiros paslaugos poreikį. Mūsų tikslas – sudaryti sąlygas, kurios būtų naudingos ir patrauklios abiem pusėms.

Nuolaidų sistema atsižvelgiant į rinkos pokyčius
Mes suprantame, kad ekonomikos dinamika gali turėti įtakos Jūsų verslo poreikiams. Todėl, įvykus reikšmingiems ekonominiams pokyčiams, mes siūlome galimybę persvarstyti paslaugų kainas ir suteikiame mėnesines nuolaidas, kad užtikrintume Jūsų verslo tęstinumą ir finansinį stabilumą.

Dovanos lojaliems klientams
Norėdami pabrėžti mūsų dėkingumą už ilgalaikį bendradarbiavimą, ištikimiems Verslo klientams kartą per metus suteikiame galimybę pasirinkti nemokamą paslaugą iš mūsų teikiamų paslaugų spektro. Tai mūsų būdas padėkoti Jums už lojalumą ir pasitikėjimą.

Kviečiame Jus susisiekti su mumis, kad galėtume aptarti, kaip „Švaros Invazija“ gali prisidėti prie Jūsų verslo augimo ir sėkmės. Mes laukiame galimybės padėti Jums švaros ir tvarkos klausimais, leidžiant Jums sutelkti dėmesį į pagrindinę Jūsų verslo veiklą.

„Švaros Invazija“ – Jūsų verslo švara mūsų rankose!

Kodėl verta rinktis mus?
Mes esame jūsų švaros garantija!

Mūsų komanda susideda iš aukščiausios klasės specialistų, kurie nuoširdžiai rūpinasi kiekvienu klientu. Mes suprantame, koks svarbus patogumas ir švara jūsų erdvėse. Taikome naujausias valymo technologijas ir aukštos kokybės priemones, garantuodami, kad kiekviena erdvė bus blizgučiais švari po mūsų apsilankymo.

Skaičiuotuvas
Sužinokite paslaugos kainą

Pasirinkite arba įveskite langų kiekį:

Mūsų teikiamos paslaugos
Visos mūsų teikiamos paslaugos
Raskite atsakymą
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek kainuoja jūsų paslaugos?

Kaina priklauso nuo kelių veiksnių: paslaugos tipo, objekto ploto, naudojamų medžiagų ir technikos. Pavyzdžiui, biurų valymo kaina gali skirtis nuo daugiabučių laiptinių priežiūros dėl skirtingų darbo apimčių ir poreikių. Mūsų svetainėje rasite interaktyvų kainos skaičiuotuvą, kuris suteiks jums preliminarią kainą pagal jūsų įvestus duomenis.

Ar teikiate paslaugas ir savaitgaliais?

Taip, mūsų komanda dirba ir savaitgaliais, užtikrindami, kad mūsų klientų patalpos būtų švarios ir tvarkingos bet kuriuo jiems patogiu laiku. Norėdami užsakyti paslaugas savaitgalį, prašome kreiptis iš anksto.

Kokie chemikalai naudojami valant langus ar kitas sritis?

Mes naudojame tik patikrintus ir sertifikuotus valymo produktus, kurie yra saugūs tiek žmonėms, tiek aplinkai. Mūsų panaudojami langų valymo skystis yra ne tik efektyvus, bet ir nekenksmingas Jūsų namų aplinkai.

Kiek laiko trunka paslaugų teikimas?

Paslaugų trukmė priklauso nuo pasirinktos paslaugos ir objekto dydžio. Paprastai standartinis biuro valymas gali užtrukti nuo 2 iki 4 valandų, tačiau sudėtingesni projektai ar didesnės erdvės reikalauja daugiau laiko. Norėdami gauti tikslesnę informaciją, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Kaip dažnai reikėtų atlikti kiemo teritorijos priežiūrą?

Kiemo teritorijos priežiūros dažnumas priklauso nuo keleto veiksnių, įskaitant teritorijos naudojimo intensyvumą ir sezoniškumą. Paprastai rekomenduojame atlikti priežiūrą kas savaitę arba dvi, kad išlaikytumėte švarą ir tvarką. Mes galime pasiūlyti individualius priežiūros planus, atitinkančius jūsų specifinius poreikius.

Kokie mokėjimo būdai priimami?

Mūsų įmonė priima įvairius mokėjimo būdus: grynaisiais, bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste ar kreditinėmis kortelėmis. Mes siekiame, kad atsiskaitymas už mūsų teikiamas paslaugas būtų kuo patogesnis mūsų klientams.

Profesionalumas
Įsipareigojimas kiekvienam klientui

Mūsų įmonė didžiuojasi ne tik aukštos kokybės paslaugomis, bet ir nepriekaištingu profesionalumu. Mūsų komanda nuolat mokosi ir tobulėja, siekdama užtikrinti pačią geriausią paslaugą kiekvienam klientui. Nuolatinis dėmesys detalėms ir klientų poreikiams užtikrina, kad jūsų erdvės bus švarios ir tvarkingos.

Vertybės
Visų pirma - sąžiningumas ir skaidrumas

Sąžiningumas, atsidavimas ir skaidrumas – tai vertybės, kurias laikome savo darbo pagrindu. Mes dirbame ne tik siekdami užtikrinti švarą, bet ir kurdami pasitikėjimu grįstus santykius su visais mūsų klientais. Šie principai leidžia mums užmegzti ilgalaikius ir produktyvius santykius.

Šiuolaikiškumas
Priešakyje su naujausiomis technologijomis

Mūsų įmonė didžiuojasi ne tik aukštos kokybės paslaugomis, bet ir nepriekaištingu profesionalumu. Mūsų komanda nuolat mokosi ir tobulėja, siekdama užtikrinti pačią geriausią paslaugą kiekvienam klientui. Nuolatinis dėmesys detalėms ir klientų poreikiams užtikrina, kad jūsų erdvės bus švarios ir tvarkingos.

Sekite mūsų naujienas
Naujienos ir straipsniai
Užpildykite užsakymo formą internetu
Sutaupykite laiko ir užsisakykite paslaugas
Įvyko klaida

Užduokite klausimą
Parašykite mums žinutę
+370
+370
+370
Įvyko klaida