Biurų valymas ir priežiūra

Biurų valymas ir priežiūra
Paslaugos aprašymas
Biuro švara ir tvarka - reprezentatyvi įmonės įvaizdžio dalis ir motyvacija darbuotojams. Švaros Invazijos darbuotojai pasirūpina Jūsų darbo aplinkos periodiniu tvarkymu, higienos priemonių papildymu ir kitais švaros darbais.
Biuro švara ir tvarka - reprezentatyvi įmonės įvaizdžio dalis ir motyvacija darbuotojams. Švaros Invazijos darbuotojai pasirūpina Jūsų darbo aplinkos periodiniu tvarkymu, higienos priemonių papildymu ir kitais švaros darbais. Švaros Invazijos valytojai pasirūpina, kad Jūsų darbo aplinka visada būtų tvarkinga ir švari. Prisitaikydami prie Jūsų darbo laiko, periodiškai sutvarkome Jūsų biurą - išplauname patalptas, nuvalome dulkes, išnešame šiukšles bei pasirūpiname nuolatiniu higienos priemonių papildymų.
Kaip mes valome biurus?
Mūsų specialistų komanda, naudodama moderniausius valymo įrankius, atlieka kruopštų darbo vietų, susitikimų zonų ir bendrų erdvių valymą, kiekvieną kartą užtikrinant nepriekaištingą švarą.
Mes pradedame nuo dulkių šalinimo ir paviršių dezinfekavimo, naudodami sveikatai ir aplinkai nekenksmingus valiklius, kurie efektyviai naikina mikrobus ir bakterijas, nekeliant rizikos biuro darbuotojams.
Atsižvelgdami į individualius klientų poreikius, taikome pritaikytas valymo procedūras, tokiu būdu ne tik išvalome, bet ir prižiūrime grindis, baldus bei įvairias paviršių medžiagas, užtikrinant ilgaamžiškumą ir estetiką.
Mūsų galutinis žingsnis – patalpų orų kokybės gerinimas, naudojant oro valytuvus ir kvapų neutralizatorius, kurie palieka malonų ir gaivų orą, skatinantį produktyvumą ir gerovę biure.
Švaros Invazija Jūsų patalpoms priskiria asmeninį valymo specialistą, kuris yra įsipareigojęs konfidencialumo sutartyje, užtikrinant stabilumą ir informacijos saugumą, tad nerimauti dėl nuolatinės personalo kaitos ar svarbios informacijos praradimo nereikia.
Kodėl verta rinktis mus?
Mes esame jūsų švaros garantija!

Mūsų komanda susideda iš aukščiausios klasės specialistų, kurie nuoširdžiai rūpinasi kiekvienu klientu. Mes suprantame, koks svarbus patogumas ir švara jūsų erdvėse. Taikome naujausias valymo technologijas ir aukštos kokybės priemones, garantuodami, kad kiekviena erdvė bus blizgučiais švari po mūsų apsilankymo.

Skaičiuotuvas
Sužinokite paslaugos kainą

Pasirinkite arba įveskite langų kiekį:

Mūsų teikiamos paslaugos
Visos mūsų teikiamos paslaugos
Raskite atsakymą
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek kainuoja jūsų paslaugos?

Kaina priklauso nuo kelių veiksnių: paslaugos tipo, objekto ploto, naudojamų medžiagų ir technikos. Pavyzdžiui, biurų valymo kaina gali skirtis nuo daugiabučių laiptinių priežiūros dėl skirtingų darbo apimčių ir poreikių. Mūsų svetainėje rasite interaktyvų kainos skaičiuotuvą, kuris suteiks jums preliminarią kainą pagal jūsų įvestus duomenis.

Ar teikiate paslaugas ir savaitgaliais?

Taip, mūsų komanda dirba ir savaitgaliais, užtikrindami, kad mūsų klientų patalpos būtų švarios ir tvarkingos bet kuriuo jiems patogiu laiku. Norėdami užsakyti paslaugas savaitgalį, prašome kreiptis iš anksto.

Kokie chemikalai naudojami valant langus ar kitas sritis?

Mes naudojame tik patikrintus ir sertifikuotus valymo produktus, kurie yra saugūs tiek žmonėms, tiek aplinkai. Mūsų panaudojami langų valymo skystis yra ne tik efektyvus, bet ir nekenksmingas Jūsų namų aplinkai.

Kiek laiko trunka paslaugų teikimas?

Paslaugų trukmė priklauso nuo pasirinktos paslaugos ir objekto dydžio. Paprastai standartinis biuro valymas gali užtrukti nuo 2 iki 4 valandų, tačiau sudėtingesni projektai ar didesnės erdvės reikalauja daugiau laiko. Norėdami gauti tikslesnę informaciją, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Kaip dažnai reikėtų atlikti kiemo teritorijos priežiūrą?

Kiemo teritorijos priežiūros dažnumas priklauso nuo keleto veiksnių, įskaitant teritorijos naudojimo intensyvumą ir sezoniškumą. Paprastai rekomenduojame atlikti priežiūrą kas savaitę arba dvi, kad išlaikytumėte švarą ir tvarką. Mes galime pasiūlyti individualius priežiūros planus, atitinkančius jūsų specifinius poreikius.

Kokie mokėjimo būdai priimami?

Mūsų įmonė priima įvairius mokėjimo būdus: grynaisiais, bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste ar kreditinėmis kortelėmis. Mes siekiame, kad atsiskaitymas už mūsų teikiamas paslaugas būtų kuo patogesnis mūsų klientams.

Profesionalumas
Įsipareigojimas kiekvienam klientui

Mūsų įmonė didžiuojasi ne tik aukštos kokybės paslaugomis, bet ir nepriekaištingu profesionalumu. Mūsų komanda nuolat mokosi ir tobulėja, siekdama užtikrinti pačią geriausią paslaugą kiekvienam klientui. Nuolatinis dėmesys detalėms ir klientų poreikiams užtikrina, kad jūsų erdvės bus švarios ir tvarkingos.

Vertybės
Visų pirma - sąžiningumas ir skaidrumas

Sąžiningumas, atsidavimas ir skaidrumas – tai vertybės, kurias laikome savo darbo pagrindu. Mes dirbame ne tik siekdami užtikrinti švarą, bet ir kurdami pasitikėjimu grįstus santykius su visais mūsų klientais. Šie principai leidžia mums užmegzti ilgalaikius ir produktyvius santykius.

Šiuolaikiškumas
Priešakyje su naujausiomis technologijomis

Mūsų įmonė didžiuojasi ne tik aukštos kokybės paslaugomis, bet ir nepriekaištingu profesionalumu. Mūsų komanda nuolat mokosi ir tobulėja, siekdama užtikrinti pačią geriausią paslaugą kiekvienam klientui. Nuolatinis dėmesys detalėms ir klientų poreikiams užtikrina, kad jūsų erdvės bus švarios ir tvarkingos.

Sekite mūsų naujienas
Naujienos ir straipsniai
Užpildykite užsakymo formą internetu
Sutaupykite laiko ir užsisakykite paslaugas
Įvyko klaida

Užduokite klausimą
Parašykite mums žinutę
+370
+370
+370
Įvyko klaida