Apie mus

Mes, „Švaros Invazija“, esame įsipareigoję sukurti švarą kiekvienoje erdvėje, kurioje dirbame. Mūsų komanda – tai aistra švarai ir tvarkai, kurios rezultatas matomas kiekviename mūsų atliktame darbe. Įgyvendindami aukščiausius vidaus valymo ir teritorijų priežiūros standartus, mes subūrėme profesionalų kolektyvą, kuris yra neatsiejama mūsų sėkmės dalis.

Mūsų prieiga prie darbo yra moksliška ir atsakinga: naudojame tik griežtai atrinktas, sertifikuotas chemines priemones, kurios yra ne tik efektyvios, bet ir saugios Jūsų sveikatai bei aplinkai. Mūsų technika ir įranga – tai pažangiausių technologijų derinys, užtikrinantis aukštą darbo efektyvumą, greitį ir komandos mobilumą, visada vedantis mus link nepriekaištingo galutinio rezultato.

Suprantame, kad švara yra daugiau nei tiesiog švarūs paviršiai. Tai taip pat yra ir mūsų klientų patogumas, pasitikėjimas ir ramybė. Dėl šios priežasties, be priekaištingos švaros, mes garantuojame ir aukšto lygio klientų aptarnavimą. Mūsų kolektyvas – tai žmonės, kurie nuolat tobulėja, dalyvauja profesinio meistriškumo seminaruose ir mokymuose, užtikrindami, kad kiekvienas sąveikavimas su klientu būtų sklandus ir malonus.

Mūsų misija
Sukurti ir palaikyti aukščiausios kokybės švaros standartus, teikiant ne tik paslaugas, bet ir švaros patirtį, kurios tikisi ir nusipelnė mūsų klientai.

Mūsų vizija
Tapti pirmaujančia įmone švaros paslaugų sektoriuje, ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu, būti pavyzdžiu kitoms švaros paslaugas teikiančioms įmonėms, kurdami švaresnę ateitį visiems.

Mūsų tikslai

  • Nuolat gerinti paslaugų kokybę, investuojant į naujausias technologijas ir darbuotojų kompetenciją.
  • Palaikyti ir stiprinti klientų pasitikėjimą, užtikrinant konfidencialumą ir asmeninio gyvenimo nepaliestumą.
  • Aktyviai veikti ir reaguoti į besikeičiančią rinkos aplinką, siekiant ne tik išpildyti, bet ir viršyti klientų lūkesčius.
  • Prisidėti prie tvarios ir atsakingos verslo praktikos, kurioje prioritetas teikiamas žmonių gerovei ir aplinkos apsaugai.

Esame čia, kad padėtume Jums mėgautis švaresniu ir sveikesniu aplinkos bei darbo erdvių grožiu. „Švaros Invazija“ – kai švara tampa menas.

Kodėl verta rinktis mus?
Mes esame jūsų švaros garantija!

Mūsų komanda susideda iš aukščiausios klasės specialistų, kurie nuoširdžiai rūpinasi kiekvienu klientu. Mes suprantame, koks svarbus patogumas ir švara jūsų erdvėse. Taikome naujausias valymo technologijas ir aukštos kokybės priemones, garantuodami, kad kiekviena erdvė bus blizgučiais švari po mūsų apsilankymo.

Skaičiuotuvas
Sužinokite paslaugos kainą

Pasirinkite arba įveskite langų kiekį:

Mūsų teikiamos paslaugos
Visos mūsų teikiamos paslaugos
Raskite atsakymą
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek kainuoja jūsų paslaugos?

Kaina priklauso nuo kelių veiksnių: paslaugos tipo, objekto ploto, naudojamų medžiagų ir technikos. Pavyzdžiui, biurų valymo kaina gali skirtis nuo daugiabučių laiptinių priežiūros dėl skirtingų darbo apimčių ir poreikių. Mūsų svetainėje rasite interaktyvų kainos skaičiuotuvą, kuris suteiks jums preliminarią kainą pagal jūsų įvestus duomenis.

Ar teikiate paslaugas ir savaitgaliais?

Taip, mūsų komanda dirba ir savaitgaliais, užtikrindami, kad mūsų klientų patalpos būtų švarios ir tvarkingos bet kuriuo jiems patogiu laiku. Norėdami užsakyti paslaugas savaitgalį, prašome kreiptis iš anksto.

Kokie chemikalai naudojami valant langus ar kitas sritis?

Mes naudojame tik patikrintus ir sertifikuotus valymo produktus, kurie yra saugūs tiek žmonėms, tiek aplinkai. Mūsų panaudojami langų valymo skystis yra ne tik efektyvus, bet ir nekenksmingas Jūsų namų aplinkai.

Kiek laiko trunka paslaugų teikimas?

Paslaugų trukmė priklauso nuo pasirinktos paslaugos ir objekto dydžio. Paprastai standartinis biuro valymas gali užtrukti nuo 2 iki 4 valandų, tačiau sudėtingesni projektai ar didesnės erdvės reikalauja daugiau laiko. Norėdami gauti tikslesnę informaciją, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Kaip dažnai reikėtų atlikti kiemo teritorijos priežiūrą?

Kiemo teritorijos priežiūros dažnumas priklauso nuo keleto veiksnių, įskaitant teritorijos naudojimo intensyvumą ir sezoniškumą. Paprastai rekomenduojame atlikti priežiūrą kas savaitę arba dvi, kad išlaikytumėte švarą ir tvarką. Mes galime pasiūlyti individualius priežiūros planus, atitinkančius jūsų specifinius poreikius.

Kokie mokėjimo būdai priimami?

Mūsų įmonė priima įvairius mokėjimo būdus: grynaisiais, bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste ar kreditinėmis kortelėmis. Mes siekiame, kad atsiskaitymas už mūsų teikiamas paslaugas būtų kuo patogesnis mūsų klientams.

Profesionalumas
Įsipareigojimas kiekvienam klientui

Mūsų įmonė didžiuojasi ne tik aukštos kokybės paslaugomis, bet ir nepriekaištingu profesionalumu. Mūsų komanda nuolat mokosi ir tobulėja, siekdama užtikrinti pačią geriausią paslaugą kiekvienam klientui. Nuolatinis dėmesys detalėms ir klientų poreikiams užtikrina, kad jūsų erdvės bus švarios ir tvarkingos.

Vertybės
Visų pirma - sąžiningumas ir skaidrumas

Sąžiningumas, atsidavimas ir skaidrumas – tai vertybės, kurias laikome savo darbo pagrindu. Mes dirbame ne tik siekdami užtikrinti švarą, bet ir kurdami pasitikėjimu grįstus santykius su visais mūsų klientais. Šie principai leidžia mums užmegzti ilgalaikius ir produktyvius santykius.

Šiuolaikiškumas
Priešakyje su naujausiomis technologijomis

Mūsų įmonė didžiuojasi ne tik aukštos kokybės paslaugomis, bet ir nepriekaištingu profesionalumu. Mūsų komanda nuolat mokosi ir tobulėja, siekdama užtikrinti pačią geriausią paslaugą kiekvienam klientui. Nuolatinis dėmesys detalėms ir klientų poreikiams užtikrina, kad jūsų erdvės bus švarios ir tvarkingos.

Sekite mūsų naujienas
Naujienos ir straipsniai
Užpildykite užsakymo formą internetu
Sutaupykite laiko ir užsisakykite paslaugas
Įvyko klaida

Užduokite klausimą
Parašykite mums žinutę
+370
+370
+370
Įvyko klaida